prosím čekejte...

Chalupa Františka Horní Bečva - jak se k nám dostat

GPS: 49.4244978N, 18.2812258E

autem směrem od Olomouce

Ze směru Olomouc, Brno po E442 přes Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm na Horní Bečvu. Dále podle společného návodu.

Vzdálenost: 95 km.

autem směrem od Ostravy

Ze směru Ostrava, po rychlostní komunikaci 56 do Frýdku Místku, dále do Frýdlantu nad Ostravicí. Odtup pokračujeme stále po 56 až po křižovatku se silnicí E442 na Horní Bečvě. Dáme se do prava a pokračujem asi 3 km, dokud nedorazíme k obchodnímu středisku a kostelu. Dále podle společného návodu.

Vzdálenost: 62 km.

autem směrem ze Zlína

Ze Zlína směr Vsetín, dále po 57 směr Ústí u Vsetína. V ústi odpočin na silnici 487 směr Velké Karlovice. Ve velkých Karlovících u autobusového nádráží doleva na silnici 481 směr Hutisko Solanec, Rožnov pod Radhoštěm. V Hutisku solanci odbočit doprava stále po 481 až ke křižovatce s ulicí E442. Na křižovatce doprava po E442 směr Horní Bečva. Dále podle společného návodu.

Vzdálenost: 75 km.

autem směrem ze Slovenska (Makov)

Z Makova po silnici E442 na Horní Bečvu, dále až k obchodnímu středisku a kostelu po pravé straně. Dále podle společného návodu .

Vzdálenost: 20 km.

autobusem

Autobusem na zastávku Horní Bečva Obecní úřad. Dále 2km pěšky dle společného popisu cesty.

vlakem

Vlaky na Horní Bečvu nejezdí. Vlakem lze dojed do Rožnova Pod Radhoštěm, odtud autobusem na zastávku Horní Bečva Obecní úřad. Dále 2km pěšky dle společného popisu cesty.

Horní Bečva centrum - Chalupa Františka

Na Horní Bečvě odbočíte (doprava ze směru Rožnov pod Radhoštěm, doleva ze směru Bílá, Makov) na místí komunikaci mezi kostelem a obchodním střediskem. Po komunikaci pokračujeme asi 1 km. Po cca 500 m mineme odbočku v pravo (pokračujeme stále rovně), až dorazíme na další odbočku v pravo (za odbočkou je oplocený pozemek s budovou obecní studny) Dáme se doprava po zpevněné polní cestě (kolem lesa). Po asi 100 metrech dorazíme na místo.

Vzdálenost: 1 km.

Poloha Chalupy Františka na mapě

Chalupa Františka na mapy.cz